Hlavní navigace

Názor k článku Na vánoční dárek ze zahraničního e-shopu je pozdě, pokud si nepřiplatíte od Jiří Hovorka - Dobrý den, tak smysl článku je podle mého jasný...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 12. 2010 16:09

  Jiří Hovorka

  Dobrý den,

  tak smysl článku je podle mého jasný již z headlinu - chcete-li koupit vánoční dárek v zahraničním e-shopu, pak už to stihnete ztěží a pouze pokud e-shop umožňuje expresní dodání. Článek doplněn o diskusi pak čtenářům ukáže, na co si mají dát pozor.
  Přiznávám, že osobní zkušenost mi v tomto případě chybí, ale měl-li bych se vždy omezit pouze na osobní zkušenost, musel bych se posunout do pozice externího autora, který píše jen o svých libůstkách, když to tak napíšu. To bych rád, zatím ale nevykazuju takovou kvalitu, abych se uživil čtyřmi články za měsíc. :)
  Zní to žoviálně, ale věřte, že mě Vaše, ani kritika ostatních čtenářů, netěší a již mnohokrát mi pomohla při dalších textech.
  K té sazbě - 22 EUR to bude určitě, tak to říká přejímané evropské nařízení. Slovní spojení s největší pravděpodobností je v textu použito z toho důvodu, že příslušná novela ještě nebyla schválena a teprve dnes by se měla dostat v poslanecké sněmovně do druhého čtení. http://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=6&t=129
  Není proto zcela jisté, že nová pravidla budou platit již od Nového roku. Uznávám, že jsem to v textu měl naformulovat lépe a jdu to také hned opravit.

  Děkuji za zpětnou vazbu. JH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).