Pozor, tento prispevek neni pratelske doporuceni, ale zaplacena reklama. Kdyz se podivate na http://www.nic.cz na informace o domene nospam.cz, tak zjistite, ze ji vlastni Ales Slaby, majitel deredes. Chudak pan Hulan, asi mu dochazi penize, kdyz musi psat placene PR clanky.
No rady od bolševického promineta jsou opravdu k smíchu, zaplat pánbůh, že na volnem trhu se vše ukážou opravdové shopnosti, což v případě autora se jasně ukázalo, když deset let nemůže sehnat práci a v posledním práci ho vyrazili na hodinu, zlý jazykové tvrdí, že prý trochu bumbá, ale to je určitě sprostá pomluva .....
Možná se i ptají, ale co jim zbývá? Pokud nechtějí bydlet s rodiči, nemají hooodně našetřeno, nezdědili, nevyhráli v loterii apod., nezbývá jim nic jiného než vzít si hypotéku (podnájem většinou vyjde přibližně na stejné peníze jako hypotéka). Jestli je hypotéka dobrý nebo špatný dluh je nejednoznačné (podle některých odborníků je špatný každý dluh, který nevytváří aktiva). I kdyby byla hypoška jednoznačně dobrý dluh, nemění to nic na tom, že se mnozí mohou dostat do finanční krize a to i pokud teď hypotéku splácí a ještě jim zbývá. Hospodářský růst nikdy netrvá věčně a ropná krize tady podle OPEC bude do deseti let (ropná krize zdraží veškeré zboží, protože stoupnou náklady na jeho přepravu). Ztráta zaměstnání jednoho nebo obou v páru je poměrně pravděpodobná. Neschopnost vydělávat v důsledku nemoci až tak pravděpodobná není. Jsou tady ale i další záludnosti - např. rozvod. A jakože u nás končí rozvodem dvě manželství ze tří, je to asi ta nejpravděpodobnější záludnost.
3x rozvedený, vždy s předmanželskou smlouvou (neregistrovaný)
Jediná možnost jak tuto záludnost ošetřit, je podepsat předmanželskou smlouvu. Pak si člověk ušetří čas, nervy i peníze. Jestli někdo tvrdí, že je to nesmysl, tak ať se podívá na většinu rozvodů, jak to špatně končí....
Proto jsem ji vždy s partnerkou podepsal, a i po rozvodu jsme zůstali přáteli.
Možná stoupnou náklady na přepravu zboží, aspoň se nebudou boty a oblečení přepravovat z kontinentu na kontinent, ale budou se vyrábět v tom kterém státě, jako tomu bylo ještě donedávna. Ve středověku se dopravovalo karavanama, platila se cla v každém místě, kudy karavana prošla, a tak se na velkou vzdálenost přepravovalo hlavně zboží vysoké umělecké hodnoty, z drahých kovů, textilie z exotických látek atd. My dneska vozíme tuny nekvalitního zboží z Číny a tady ho házíme do pecí nebo rozdáváme na humanitu, protože na sobě má padělanou ochrannou značku. Celou tu legraci pak platí daňoví poplatníci.