Hlavní navigace

Názor k článku mBank bude levnější, ale zároveň zdražuje od xf - Kellner banka - lidi jsou celkem zatím spokojení,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 12. 2014 15:29

  xf (neregistrovaný) 77.78.89.---

  Kellner banka - lidi jsou celkem zatím spokojení, ale dlouhodobě bych ji neradil. Jen nutno si uvědomit, kdo je majitel, a jak fungují firmy v této skupině. Dnes jsou v "náborové" fázi, ale je jen otázka času, kdy nastane čas ze strany majitele na tvrdý tlak na ziskovost. A to nutně bude znamenat pro klienta zhoršení podmínek.
  Equa totéž v bleděmodrém. Jakýsi britský investiční fond.
  mBanka, ti už se "odkopali" před lety, a lepší to nebude. Tam je navíc dost vidět, že nevědí, nepřemýšlí, zkoušejí co polská centrála "vymyslí". A že to jsou telecí "nápady". (Mimochodem, v rodině ještě jeden účet máme, a tento podzim nedodrželi vlastní slib - ale hádejte se s frančízovaným teletem na pobočce. Oni vědí, já to vím, že bych to sice vyhrál, ale za ten čas a úsilí to nestojí, a na to ve své nesolidnosti zřejmě spoléhají.)
  Za sebe říkám FIO - kvůli asi 15 let dlouhé historii internetové a bezpoplatkové banky (záložny), kdy za tuto dobu dosud neudělali na klienta podraz. V jednotlivostech nejsou vždy úplně nejlepší, obecně úroky vkladů mají spíše podprůměrné, ale to lze řešit spořením jinde, ale co je podstatné, vždy bez podrazů a pastí. Co může být ale pro klienta problém, pokud je z menšího města, kde nemají pobočku, ani vlastní bankomat, tak je získávání (a vkládání) hotovosti. To potom nezbývá než za každých 4.000 Kč utracených kartou jeden výběr z cizího bankomatu zdarma, a to nemusí každému vyhovovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).