Hlavní navigace

Názor k článku Mám si vybrat penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření? od já - http://www.abcdfinance.cz/cz/16-oddluzeni/ ABCD Finance s.r.o. se zjevně zabývá falešným oddlužením,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 8. 2012 0:31

  (neregistrovaný) 213.195.215.---

  http://www.abcdfinance.cz/cz/16-oddluzeni/

  ABCD Finance s.r.o. se zjevně zabývá falešným oddlužením, kteroužto službu její nabízeči nazývají správou závazků. Stejnou "pomoc" v nouzi nabízí třeba http://www.mlmadre.cz/ (k rádoby oddlužení (ke stávajícím splátkám si napočítají 18 % z nich jako svoji odměnu; a to nezmiňuju sankce za nedodržení mandátní smlouvy, to je kapitola sama pro sebe) navíc vnucuje investiční životní pojištění bez krytí rizik; smysl to má ten, že smlouva bez rizik je pojišťovnou přijata ihned, protože se nehodnotí zdravotní stav, čili i provize je vyplacena ihned a u každého klienta, klientovi samotnému je taková pojistná smlouva samozřejmě k ničemu) a její princip vystihují autoři webu nebankovnipuj­cky.blogspot.cz třeba zde http://nebankovnipujcky.blogspot.cz/search/label/ASTERIE%20s.r.o.

  To skutečné oddlužení je zmíněno třeba tady http://www.mesec.cz/clanky/nezvladate-sve-dluhy-moznym-resenim-je/

  A teď aspoň vidíte, kdo vám radí ohledně důchodu. Pro mě osobně jsou ABCD Finance kvůli výše uvedenému nedůvěryhodnou firmou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).