Hlavní navigace

Názor k článku Lidem zbývá na spoření stále méně peněz. A rozmýšlejí si i úvěry od JKL - Prošetřit se k prosperitě??!!!!!! Co to je za...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 24. 9. 2012 12:43

  JKL (neregistrovaný) ---.56.broadband3.iol.cz

  Prošetřit se k prosperitě??!!!!!! Co to je za kravinu??!!!!!! Prosperita znamená stav, kdy je neustálý pozitivní finanční tok s výhledem na stejný stav do budoucna.

  K tomu se nedá "prošetřit". Šetřením se omezuji a rozhodně to není prosperita! Prosperita vznikne zvýšením příjmů i výdajů, tak aby se více zvýšily příjmy.

  Například prodavačka pracuje za 10 000 Kč. Má volné 2000 Kč měsíčně a buď je může šetřit, takže za 3 roky bude mít 10 000 Kč měsíčně a 72 000 Kč na účtě.
  NEBO může ty 2000 Kč měsíčně nešetřit, ale dávat je do jazykové školy, takže za 3 roky bude umět výborně anglicky a najde si místo za 25 000 Kč měsíčně a v této relaci zůstane až na trvalo...

  Stejně to funguje i na úrovni státu. Šetřit se může na nějakou investici, ale ne "abychom se prošetřili k prosperitě". Tohle může vykládat jedině člověk z banky, jehož zájmem je, "šetřené peníze" dostat.

  Naopak stát, kde všichni začnou šetřit končí, protože ekonomika se tím zastaví.

  V první řadě je třeba zabývat se tím, JAK ZVÝŠIT PŘÍJEM A JAK VYDĚLAT VÍCE!!!!
  Na výdajích stačí vyloženě nerozhazovat, ale šetřit není potřeba.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).