Hlavní navigace

Názor k článku Je bitcoin bezpečnější investice než státní dluhopis? Pětina Evropanů souhlasí od J, Novák - Muhehe! To, že to letadlo zn. Bitcoin bude...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 1. 2019 4:20

    J, Novák

    Muhehe! To, že to letadlo zn. Bitcoin bude ideální měnou, už čtu celou řadu let. Nikdy jsem v letadlové hry nevěřil a nevidím jediný důvod, proč bych měl věřit právě v tohle éro. Takže dobře, klidně si nakupujte a klidně si dál věřte v "pořádné zhodnocení" a nechť "rozumní lidé BTC drží". Já klidně budu považován za nerozumného, ale do tohohle divadla investovat nebudu. A že bych měl studovat? Nu, už léta tvrdím, že podvodníci budou prosperovat do té doby, dokud se se lidé budou chtít nechat podvádět. A bitcoin není nic jiného, než podvod. Ty velké zisky některým jednotlivcům musí zaplatit jiní, tedy ti, kteří do toho investovali a následně prodělali.
    Jinak s vámi souhlasím s tím, že hlupák je ten, kdo měl BTC a prodal jej pod cenou ze strachu o svůj kapitál. Ovšem větší hlupák je ten, kdo do toho šel s vírou, že "poctivě" vydělá. A ještě větší hlupák je ten, kdo to dnes drží, i když už je to pod cenou, kterou za to dal, když si to pořizoval, přičemž věří v to, že bude líp (slovy ANO). za sebe říkám, že za nejchytřejšího považuji každého, kdo do toho nešel. Ony i ty články a různé diskusní příspěvky (viz vy), které mají uklidnit "investory", aby z toho letadla nevystupovali, není nic jiného, než snaha o to, aby těch blbců, co prodělají a těch vychytralců, kteří pořád ještě vydělají, bylo co nejvíce.
    Za sebe říkám, že za nejchytřejší považuji lidi, kteří do toho nedali ani ká. Sice nic nevydělali, ale také mohou mít klidné spaní, že o nic nepřišli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).