Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Je bitcoin bezpečnější investice než státní dluhopis? Pětina Evropanů souhlasí od OldLeo - "Prošloje" ! Bitcoin byl první pokus a velmi...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 13. 11. 2018 3:16

  OldLeo (neregistrovaný) ---.starnet.cz

  "Prošloje" ! Bitcoin byl první pokus a velmi úspěšný. Dnes jsou v kursu novější z té zhruba dvoutisícovky kryptoměn na coinmarketu. Šanci stát se Finální má DASC ! Nikoli pouze kryptoměna, nybrž měna hybridní. Součást velmi sofistikovaného blockchainového supersystému, vytvářeného týmem velmi zkušených světových profesionálů v odpovídajících oborech. Má schopnost být celosvětovým universálním platidlem i investicí. Velmi reálně se jeví brzké razantní rozšíření i značný a rychlý nárůst hodnoty. Momentální směšně nízká cena je ideální pro libovolně velikou úspěšnou investici. Snad jedinou nevýhodou je potřeba zvládnout větší množství informací pro zapojení do projektu s vysokým bezpečnostním zabezpečením. Více na stránkách netleaders.com a zejména českých https://dascoin-cz.webnode.cz/.

 • 18. 11. 2018 16:05

  OldLeo (neregistrovaný) ---.starnet.cz

  Mohu Vás ujistit, že dost...
  Platím se ovšem sám. Bez práce nejsou koláče ani tady.
  A stejnou šanci má každý, kdo je schopen zvládnout mail.
  Ulehčit práci a zvýšit si příjem je možno pod sponzory FRALEKO_01 a QiiQNAME.
  Ono totiž stále platí : "Chytrému napověz, ..." Zbytek si doplňte podle své úrovně.
  Mimochodem, Dascoin je dnes ve fázi kdy se za Bitcoin koupila první pizza. My už také zboží nakupujeme. Testují se první serie platebních karet. Technologie NFC plateb je dokončena. O Das blockchain projevili zájem odborníci OSN. Masové rozšíření je otázkou 1-2 let. Vývoj je ale daleko rychlejší. Možnosti těžko srovnatelné. Prostě vyšší level.
  Zkuste si porovnat grafy kurzu BTC a DASC. To je ale nejnižší segment. Informace k dispozici jsou. Kdo hledá najde.
  Z jiného úhlu pohledu jde také o ochranu vlastních peněz. Jelikož není otázkou zda dojde ke "krachu na burze", ta už je od té poslední spolehlivě naplánovaná "za konec pamětníků". Otázkou je pouze KDY ?
  A tady se dobří finanční analytici příliš nerozcházejí.
  Náhoda neexistuje ale stále přeje pouze duchům připraveným. Hňupům ne.

 • 19. 11. 2018 9:32

  me vakérav (neregistrovaný) ---.mameradirychlost.cz

  To je vážně smutné. Nalétl jste podvodu a teď se snažíte sám sebe přesvědčit, že to tak možná není. Možná tomu i věříte. Živá ukázka Stockholmského syndromu.

  Ty kecy jsou fakt strašný. Zkuste si najít tu diskusi, kde ten člověk koupil pizzu za 10 000 BTC. Kdo byli ti lidé. Co řešili. Hint: Řešili technologii. Ekonomiku. Politiku. NE CENU. NE PŘÍJEM. Ti byli skuteční vizionáři. Proto se zajímali o zajímavou technologii. Zajímali se o ni pro tu samotnou technologii, ne kvůli nějakému profitu. Vy jste jen vyžírka, která chce jenom vydělat. A jen opakujete kecy, které jste zaslechl na DasCoin prezentacích, aniž byste tomu nějak rozuměl.

  Sorry, ale to je opravdu hrozný. Na druhou stranu, pokud někdo na tak zjevný podvod skočí, dobře mu tak.

 • 13. 11. 2018 7:24

  Bitcoin (neregistrovaný) 93.185.5.---

  Das Coin = Das Scam

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).