Hlavní navigace

Internetové bankovnictví Peněžního domu (galerie)

30. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyzkoušeli jsme a nafotili internetové bankovnictví spořitelního družstva Peněžní dům.

Spořitelní a úvěrní družstvo Peněžní dům je známé hlavně v regionu Uherskohradišťska, kde působí. Mimochodem, do 1. 9. 2006 působilo pod názvem První slovácké spořitelní družstvo. Družstvo má výhodu ve znalosti regionu. Klienti znalí služeb standardních bank možná budou nad poplatky a produkty Peněžního domu ohrnovat nos, ale malost družstva je právě jeho výhodou – umí najít cestu tam, kde by standardní banka žadatele o úvěrový produkt odmítla.

V nabídce Peněžního domu jsou tři typy termínovaných vkladů:

Pro transakční služby slouží dva platební účty:

Internetové bankovnictví

Internetové bankovnictví Peněžního domu je z dílny společnosti ARBES Technologies, takže nese téměř totožné znaky jako internetová bankovnictví dalších družstevních záložen stejného dodavatele.

Přes IB Peněžního domu můžete provádět všechny tuzemské platební transakce. Pro zahraniční platby družstvo používá ČSOB, podobně z této banky jsou i platební karty k účtu.

Uživatelská příručka IB Peněžního domu

Zabezpečení

Přihlašování probíhá pomocí vámi zvoleného uživatelského jména a hesla. Poté máte dvě možnosti. Buď vám družstvo pošle vygenerovaný SMS kód, anebo zadáte kód prostřednictvím autentizačního tokenu (za něj je poplatek 20 Kč měsíčně). Teprve pak se přihlásíte na účet.

Každá transakce se potvrzuje heslem a zároveň autentizačním kódem z SMS nebo kalkulátoru.

Autor článku

Autor se věnuje publikační činnosti v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, specializuje se na finanční produkty, dluhovou problematiku a oblast dopravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).