Hlavní navigace

Názory k článku Generali Česká pojišťovna: přehledně, co se změní a pro koho

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 10. 2019 9:57

  Matěj (neregistrovaný) ---.213.broadband10.iol.cz

  Možná chci příliš, ale čekal bych od takového webu (a takového autora) víc než opsanou tiskovou zprávu s PR kecy. Třeba skutečnou odpověď na otázku, proč se to bude jmenovat Generali Česká pojišťovna a proč se převezme dosavadní logo Generali místo ČP - přestože formálně je to právě ČP, kdo kupuje Generali.

  Co nám k tomu říká Měšec? "Název společnosti Generali Česká pojišťovna jasně odráží fakt, že obě značky reprezentují stabilní pojišťovny s dlouhou tradicí jak u nás, tak v zahraničí, a mají za sebou obrovský kus úspěšné historie. V novém názvu tak z tohoto důvodu figurují jména obou pojišťoven. Navíc tím tradice obou pojišťoven pokračuje."

  Pardon, ale tohle snad nemyslíte vážně.

 • 1. 10. 2019 23:57

  Rozum (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Dobrý den,
  ono by stačilo pozorně číst, případně otevřít prohlížeč a použít orgán v horní části těla. Pak byste věděl, že Česká pojišťovna byla založena roku 1827 a pojišťovna Generali 1831, to asi k tomu, co se týká zachování tradice. Druhá část, proč je logo v barvách Generali - zde se podívejte, kdo je vlastníkem obou společností - Assicurazioni Generali, která působí na mnoha trzích světa (50) a ve většině z nich chce být lídrem trhu, který bude určovat směr, nikoli pouze reagovat na konkurenci.

  Je to takto dostatečně pochopitelné?

  Hezký den,
  Rozum

 • 6. 10. 2019 23:21

  Doktor (neregistrovaný) 85.163.109.---

  No, to jste to ještě víc zamotal :) Takže Česká pojišťovna má větší tradici. Navíc Češi podle nejrůznějších průzkumů mají radši tradiční domácí značky před globálními. Ne, opravdu jste nevysvětlil, proč takový název a takové logo.

  Ale myslím, že ta předchozí reakce se ani tak neptala na samotné vysvětlení, spíš šlo o kritiku redakce :)

 • 1. 10. 2019 10:53

  čtenář (neregistrovaný) 188.244.49.---

  Zdravím,pokud toto spojení prospěje pojistitelům-tak to bude jen dobře....(ale to pochybuju,která pojišťovna dělá"charitu"-žádná,všechny se snaží vydělat a to ne zrovna skromně)Generali by si měla posvítit na špinavé praktiky ČP a všechny pojišťovací vyčůránky by měli poslat na pracák!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).