Hlavní navigace

Eva Chaloupková končí v Citibank a nastupuje do Raiffeisenbank

4. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Raiffeisenbank
Původní tisková mluvčí Citibank Europe přechází na novou pozici v rakouské bance.

Na původním místě tiskové mluvčí Citibank Europe k 29. únoru 2016 skončila Eva Chaloupková a nově od 1. března 2016 působí v Raiffeisenbank na pozici Sponsorship and CSR Manager. Jejím úkolem budou aktivity banky na poli sponzoringu a společenské odpovědnosti.

Přechod Evy Chaloupkové do Raiffeisenbank proběhl v rámci prodeje retailové části české Citibank. V Citibank Europe vedla čtyři roky oddělení komunikace pro Českou republiku a Slovensko, kde měla na starosti komunikaci za Citibank Europe v souladu s mezinárodní strategií Citigroup.

Eva Chaloupková má více než dvacetiletou praxi v oblasti PR a komunikace. Před příchodem do Citi zastávala funkci ředitelky komunikace ve farmaceutické společnosti sanofi-aventis. Předtím vedla téměř pět let oddělení externí komunikace a byla tiskovou mluvčí skupiny GE Money v České republice a na Slovensku.

skoleni_29_6

Svou pracovní kariéru začala v roce 1992 v agentuře Burson-Marsteller CS. Pomáhala zakládat Asociaci PR agentur v České republice a je členkou PR klubu již od jeho vzniku.

Absolvovala Vysokou školou ekonomickou v Praze a získala titul MBA.

Eva Chaloupková, Sponsorship and CSR Manager v Raiffeisenbank (03/2016)
Autor: Raiffeisenbank, a.s.

Eva Chaloupková, Sponsorship and CSR Manager v Raiffeisenbank (03/2016)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).