Hlavní navigace

Názor k článku Dva pracovní poměry nejsou výjimkou od LK - Podívejte, ono statisticky platí, že většina populace má...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 11. 2006 16:37

  LK (neregistrovaný)
  Podívejte, ono statisticky platí, že většina populace má podprůměrné IQ, takže bych se vůbec nedivil, kdyby si polovina populace myslela, že dostává peněz málo.
  Tak jste mi krásně vysvětlil, jak špatně to u nás funguje, sdělil jste mi, že jsem vám pro smích a také jsme si všimli, že se vám zasekl prst na vykřičníku. Já si mašli jít házet nemusím, já jsem spokojen jak se svou prací, tak se svou mzdou a v rámci možností i se společností. Ta mašle mě napadla proto, že vy jste úplně na prášky, jak je to tu všechno na pytel.
  Pěkně jste se nám tu vyplakal, jaký jste chudáček nedoceněný vykořisťovaný. Dovolte mi na závěr otázku - co jste udělal proto, abyste nebyl? Proč jste nešel pracovat tam, kde vám nabídli odpovídající mzdu, na kterou se cítíte? Pokud by vám takovou nikde nedali, proč se nezaměstnáváte sám? Já beru, že jednodušším lidem může přijít hrozné, že někdo má Mercedes a oni mají jen Fábii HTP na leasing, ale proč s tím kurník teda něco neuděláte a když je to tak snadné, tak si tu firmu neotevřete sám?
  Přijdete mi jako velká tlučhuba, ale tím to také končí. Pak chápu, že vám připadá, že ti schopnější mají víc šancí než vy. Ale to jen proto, že nebrečí v diskuzích, ale snaží se se svým životem něco udělat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).