Hlavní navigace

Názory k článku Desetník: Loupež v bance se nevyplácí

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 4. 2004 6:52

  Pája (neregistrovaný)
  Mám dotaz? Opravdu musí zloděj ty ukradené peníze vrátit? V našem Absurdistánu? Než ho dopadnou, má kulový. V base pracovat nemusí. Peníze nevrátí a nikdo je z něj nedostane! Mně vykradli asi před 8 lety byt. Zloděje chytili. Otec jednoho zaplatil hned po vynesení rozsudku. S tím druhým se tahám ještě dneska, nedostali to z něj ani exekutoři. Jedinou šancí je ukrajinská mafie nebo uzavřít na něj životní pojistku a jeho pak zastřelit. Čím víc sledují český rádoby "humanizovaný" bord*el, tím více fandím středověku.
 • 13. 4. 2004 10:28

  jezevec (neregistrovaný)
  Pan lupič si, pravda, nevydělá ani na základní mzdu - na druhou stranu však nelze zapomínat, že má v base zdarma bydlení, stravu s plnou penzí, vodné a stočné, topení a veškeré energie, plné zdravotní pojištění, televizi, hry, denní tisk, . . . . atd další požitky, a ještě kvalitní ochranu.
  Má se tedy líp než leckterý důchodce, a svůj výdělek z loupení má pouze jako kapesné; vše ostatní je na náklady státu. Z tohoto hlediska není ekonomická rozvaha tak tragická, a to nejen v poměru k desetitisícům nákladů, které jsou na vězeňské hotely vynakládány.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).