Hlavní navigace

Názor k článku Chystané „vylepšováky“ politiků. Novinky, které vás nepotěší od Motýl Emanuel - Nemohl, protože by se stalo to, že na...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 2. 2020 12:40

    Motýl Emanuel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Nemohl, protože by se stalo to, že na tom budou biti a znevýhodněni reální OSVČ, kteří si práci shání a managují sami. Pokud by to bylo legální, tak na to přejde hodně zaměstnanců, stát zruší úlevy, zvedne daně a díky vyčůraným lidem, co chtějí výhody stále práce v zaměstnání, budou trestáni opravdu samostatní osvč.

    Je to celé o tom, že zdanění osvč je nastavené právě na základě nejistot, agendy apod. švarcák žádnou agendu nemá, znám jich několik a dva z nich mají dokonce i placenou dovolenou, stravenky, jednomu daně dělá firemní účetní, je to hnus ale tak já nejsem udavač, tak si to musí stát zjistit sám ale žádný poctivý podnikatel švarcsystém podporovat nemůže, protože bychom na to doplatili právě my, čím více lidí by to dělalo tím spíše by ty úlevy stát sebral - není to tedy o tom, že bych jím záviděl, oni reálně ohrožují živnostníky protože zneužívají něco co pro ně není, když jsou v závislé činnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).