Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Češi jsou kvalifikovaní zaměstnanci od anonym - Divím se, že se tu dosud neprezentovali rejpalové...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 8. 2006 10:57

  anonymní
  Divím se, že se tu dosud neprezentovali rejpalové typu Jezevec, Phil či Radek, kteří vždy napadají hlas lidu a odmítají jakékoliv zvyšování mizerných platů zaměstnanců a pro ně jedině správným řešením je podnikat a zvyšovat si kvalifikaci a nastolení světových cen ve všem. - TZV. KÁZAT VODU A SÁM PÍT VÍNO.
 • 2. 8. 2006 12:35

  Radek (neregistrovaný)
  "odmítají jakékoliv zvyšování mizerných platů zaměstnanců" - to jsem nikdy neřekl. I jako zaměstnanec se můžete postarat o zvýšení svého platu a je to zcela legitimní. Pokud ale pracujete jako "lopata", pak těžko budete zaměstnavateli argumentovat svou nenahraditelností.
 • 3. 8. 2006 9:05

  anonymní
  Jako lopata v této republice pracuje dost lidí. Pokud jako lopata budete dělat v civilizované zemi, dostanete za tu samou práci, se stejnou kvalifikací 5x vyšší mzdu, delší dovolenou a kratší pracovní dobu! Čtu vaše myšlenky: co vám brání tam jít a dělat tam za tu 5x vyšší mzdu... Takže tím mne už napadat nemusíte. Celé je to o vykořitování chudších bohatými. Pokud zaměstnavetel potřebuje nového mercedesa, můžete se rozkrájet a mzdu vám nezvýší, i když inflace se rozjela závratným tempem. Problémeme jej, že u nás chce zaměstnavatel nového mercedesa z rok podnikání, v civilizovaném světě je to otázka mnoha let, než se někam vypracuje. Taky proto se řada místních diví, že pár let po převratu je u nás tolik "bohatých", ale také hodně vyloženě chudých, kteří tu před 89. nebyli. A jak se díváte na současné Rusko, kde určité firmy nestačí dodávat luxusní výroby (rolls royce, lamborghini, porsche atp.) a zbytek národa chová slepice v paneláku na balkoně, aby měli v neděli k obědu kousek masa nebo vejce? Jsitě budete argumentovat, že doba přeje schopným a tito zloději, co okrádají zbytek národa, jsou těmi nejschopnějšími.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).