Hlavní navigace

Názor k článku Burkina Faso očima milovníka bankovních služeb od Patrik Chrz - Každému podle jeho gusta. Byl jsem na místech,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 6. 2014 8:17

    Patrik Chrz

    Každému podle jeho gusta. Byl jsem na místech, která byla mým snem (Maledivy, Mauricius) a kde jsem si musel pořádně připlatit, v turisticky "profláknutých" destinacích (Egypt, Tunisko, Dominikánská republika, Thajsko) kde to bylo za takovou běžnou cenu i v místech, kam jsem se dostal buď hlavně nebo jen díky tomu, že cesta byla levná (Turecko, Ukrajina, Mexiko, Guatemala, Maroko). A nelituji ničeho. A mohu li říci, tak nejvíce mi "daly" ty země, od kterých jsem nejméně čekal. Třeba můj první výlet na Ukrajinu se konal díky tomu že Wizz Air měl letenky z Budapešti do Kyjeva za 5 stovek a tak mě zaujala, že jsem tam byl už třikrát a doufám, že se tam po skončení aktuální situace ještě podívám. Možná se i do toho Ruska podívám, zatím mě odrazuje částečně cena a pak komplikované vízové podmínky. A když jsme u toho "nejhnusnějšího města", za to je dle některých pramenů považována Bangladéšská Dháka a taky mě láká, možná se tam někdy vypravím.
    A jezdit do zemí o kterých nic nevím? No jasně, proto tam přece jedu! A i když si myslím, že o zemi vím všechno, nebo alespoň hodně, stejně tam pojedu, protože to chci vidět na vlastní oči. Někdy se totiž ty obecně známé informace liší od skutečnosti a někdy opravdu podstatně. Proto už mám na podzim koupenou letenku do Íránu (mimochodem za 5 tisíc, tomu se nedalo odolat :) ).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).