Hlavní navigace

Black Friday 2019: Získejte navíc 150 korun a lepší cashback nebo i 500 korun od Twisto

29. 11. 2019
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Depositphotos
Na dnešní den připadá oficiální Black Friday, kdy obchody nabízí slevy ve výši až 80 procent. Díky Měšci můžete při nákupech ušetřit ještě víc díky speciálnímu cashbacku.

V USA se oficiálně Black Friday (Černý pátek) slaví na konci listopadu, den po dni Díkuvzdání. Letos tak datum nákupního šílenství připadlo 29. listopadu.

V Česku se akce v posledních letech poněkud zvrhla, protože některé velké e-shopy vyhlašují Black Friday několikrát do roka. Další obchodníci jsou v tomto směru zdrženlivější, přesto i oni vyhlásili Černý pátek s předstihem a roztáhli ho na několik dní.

ZÍSKEJTE DÍKY MĚŠEC.CZ LEPŠÍ CASHBACK

Pokud se zaregistrujete přes tento odkaz, automaticky získáváte na Tipli.cz platinový účet.

Od 30. října do 30. listopadu 2019 dostanete navíc i vstupní bonus 150 Kč (v případě provedení prvního nákupu přes portál).

Masivní slevy nabízí v Česku tisíce obchodů. V tomto směru je ale potřeba mít se na pozoru, protože část e-shopů před Black Friday uměle navyšuje ceny, ze kterých se pak slevy vypočítávají. Kouzla se slevami během Black Friday loni dobře popsali třeba kolegové ze serveru Lupa.cz. Snažte se proto ceny porovnat ve vícero obchodech.

Za Měšec.cz také důrazně připomínáme, že byste si měli dobře rozmyslet, zda skutečně vybranou věc potřebujete, zda ji využijete a zda má si na ni smysl třeba půjčovat, pokud jde o něco dražšího.

Zároveň vám, pokud se už rozhodnete během Black Friday něco nakoupit, přinášíme možnost, jak ještě víc ušetřit. Nebo přesněji jak získat z nákupu část peněz zpět. Portál Měšec.cz se před časem dohodl na spolupráci s cashback portálem Tipli.cz. A díky tomu uživatelé, kteří se zaregistrují přes tento odkaz, automaticky získávají na Tipli.cz platinový účet. 

Navíc do 30. listopadu dostanou všichni nově registrovaní v případě uskutečnění prvního nákupu bonus 150 korun.

Odměna se jim připíše na jejich účet okamžitě, vyzvednout si ji ale budou mít možnost až ve chvíli, až jejich cashback dosáhne 100 korun. Celkem jim pak Tipli.cz pošle na jejich konto u vybrané banky 250 korun (150,− bonus + 100,− částka nasbíraná z nákupů).

Zároveň si ale Tipli.cz stanovilo podmínku, že cashback 100,– musí uživatel získat do 100 dnů od prvního nákupu. Možná to pro vás i díky Black Friday nebude takový problém.

FIN21

Platinový VIP účet funguje tak, že Tipli jeho držitelům poskytne cashback odměnu u nákupů zboží a služeb u třetích stran o 5 % vyšší, než je běžně veřejně dostupná výše, kterou portál nabízí svým klientům. Pokud by tedy např. cashback odměna poskytovaná běžným uživatelům Tipli byla 5 %, lidé zaregistrovaní přes Měšec.cz mají nárok na cashback odměnu ve výši 5,25 %.

Speciální akci k Black Friday přichystala i společnost Twisto, která provozuje stejnojmennou platební aplikaci. Služba umožňuje nakoupit na e-shopech, díky odložené platbě ale nákup můžete uhradit bezplatně až za 45 dní. Dobře se to využívá například v obchodech s oblečením, kde si nejste jistí, zda na internetu vyberete správnou velikost, a zboží pak třeba vrátíte. Zájemci si mohou nechat vystavit i plastovou platební kartu.

Twisto má nyní akci, že každý, kdo se zaregistruje přes tento odkaz, získá vstupní bonus 500 korun. Akce není spojená navíc jen s Black Friday, platí až do 8. prosince.

Tento text obsahuje affiliate odkazy. Pokud se přes tyto odkazy na vybraných službách zaregistrujete, případně něco nakoupíte, získá z toho redakce malou provizi sloužící pro zajištění našeho fungování. Detaily o affiliate programech najdete zde.

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).