Hlavní navigace

Názor k článku Biip karta: recenze předplacené karty od xf - No jistěéééé. Nač mít kartu i účet zdarma,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 13. 6. 2016 23:21

    xf (neregistrovaný) ---.casablanca.cz

    No jistěéééé. Nač mít kartu i účet zdarma, kde mohu online okamžitě měnit limity, i libovolně okammžitě (v rámci banky) na účet posílat i odesílat zpět peníze? A u některých dokonce i získávt různé bonusy za platbu kartou.

    To bych byl blázen. Radši si pořídím produkt, který je nejen "provozně" zdarma, ale kde si zaplatím i vstupní poplatek 200 + dopravu 67. U kterého zažiju adrenalin s podvodem vůči bance, (a je možným rizikem i pro dceru). Kde převod nemám hned, abych mohl plánovat (pokud nejsem frajer s obvykle drahým účtem ve Spořce), kde peníze získat zpět z účtu není úplně jednoduché, kde limity mi milostivě nastaví Spořka, a ne já podle potřeby. A užiju si švandy s lhaním, vyhrožováním, či škemráním operátoru, jak kdo chce. A jako bonus s horšími kursy při platbě v zahraničí - tedy to je další výhoda, zjišťovat bojem, jestli to v zahraničí bude fungovat.

    Poslechni, a že jsi to ty, prodám ti levně zázračnou tykev, co ti splní tři přání. Pošli na sebe kontakt, já ti pošlu číslo svého účtu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).