Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Biip karta: recenze předplacené karty od avod - Opět samé poplatky nenažrané bance!? Nebylo by lepší...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 13. 6. 2016 10:47

  avod

  Opět samé poplatky nenažrané bance!? Nebylo by lepší zřídit zdarma dodatkovou kartu ke svému účtu a nastavit na ní "dětské" limity?

 • 13. 6. 2016 20:46

  bob (neregistrovaný) ---.cust.centrio.cz

  Naopak. Biip asi půl roku dozadu byla asi jediná předplacená karta co šla provozovat zcela zdarma, když pominu pořizovací cenu. Nabíjím převodem na účet a za provoz karty tedy neplatím ANI KORUNU.

  Vcelku vtipný je, že kartu používá manželka která se z pohledu registrace musela tvářit že je jí o 20 let míň a v systému vystupuje jako moje dcera. Ještě bych dodal že v registraci byl limit na věk horní ale I DOLNÍ, pokud si pamatuju bylo to něco jako 12-18 let nebo snad 15-18 už nevím. Ale možná dolní limit dali pryč.

  A pokud jde o transakční limity ty zvedly před pár týdny z původně dost nepoužitelných hodnot. Ale prudil jsem je že to mému "dítěti" nestačí tak to změnili. :-)

  Mimochodem pro avoda - jak s limitem na dětské kartě zařídím, že má mít dítě jeden měsíc 5 stovek a druhý měsíc když jede na výlet tak 2 tisíce? Dobíjecí systém mi přijde o dost lepší a BIIP navíc (viz článek) dává MNOHEM lepší kontrolu co se s penězi děje.

  Jako jeden z prvních klientů po mohu říci že BIIP je super a dneska po zavedení lepších limitů víceméně nemá chybu!

 • 13. 6. 2016 23:21

  xf (neregistrovaný) ---.casablanca.cz

  No jistěéééé. Nač mít kartu i účet zdarma, kde mohu online okamžitě měnit limity, i libovolně okammžitě (v rámci banky) na účet posílat i odesílat zpět peníze? A u některých dokonce i získávt různé bonusy za platbu kartou.

  To bych byl blázen. Radši si pořídím produkt, který je nejen "provozně" zdarma, ale kde si zaplatím i vstupní poplatek 200 + dopravu 67. U kterého zažiju adrenalin s podvodem vůči bance, (a je možným rizikem i pro dceru). Kde převod nemám hned, abych mohl plánovat (pokud nejsem frajer s obvykle drahým účtem ve Spořce), kde peníze získat zpět z účtu není úplně jednoduché, kde limity mi milostivě nastaví Spořka, a ne já podle potřeby. A užiju si švandy s lhaním, vyhrožováním, či škemráním operátoru, jak kdo chce. A jako bonus s horšími kursy při platbě v zahraničí - tedy to je další výhoda, zjišťovat bojem, jestli to v zahraničí bude fungovat.

  Poslechni, a že jsi to ty, prodám ti levně zázračnou tykev, co ti splní tři přání. Pošli na sebe kontakt, já ti pošlu číslo svého účtu.

 • 13. 6. 2016 23:34

  xf (neregistrovaný) ---.casablanca.cz

  PS:
  Bankovní spojení: Komerční banka a.s.
  Číslo účtu: 16434081 Kód banky: 0100

  Cena je krásných baťovských 4999,- Kč, a abych tě poznal, heslo uveď "Abuja"

 • 14. 6. 2016 12:54

  DrVopylecVokurka (neregistrovaný) ---.t-mobile.cz

  Ta nabídka tý zázračný tykve je zajímavá. Budu o tom taky uvažovat. Tři přání by mělo snad stačit. Budu o tom uvažovat. Jsem ale zvyklej nakupovat v akcích, počkám až trochu zlevní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).