Hlavní navigace

Názor k článku Běžné účty - jaké a pro koho od Pan D. - Nic nepochopil. ...... Zkusím to ještě jednou a ještě...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 7. 2007 23:41

  Pan D. (neregistrovaný)
  Nic nepochopil. ......

  Zkusím to ještě jednou a ještě jednodušeji: Troubo, když se budu chtít bavit o autech, budu se bavit o autech na serveru se zaměřením na auta. Tohle vůbec není o autech. Ani německých, ani českých, ani japonských, ani korejských, ani francouzských, ani italských atd. atd. atd.

  Když ale čtu ujetý názor, že někdo je označován za hlupáka, v tomto případě jsou takto uboze generalizujícím způsobem "hodnoceny" celé skupiny lidí, a to jen proto, že nevyznávají stejnou víru v cosi, co někdo jiný považuje za správné, tak pro mě toto individuum vždy bude terčem opovržení.

  Konkrétně - za stejného pitomce považuju lidi, co jsou schopni označit uživatele škodovek za hloupé jen proto, že jsou se svým vozem spokojeni, tak tyto uživatele škodovek, co jen proto, že si někdo o jejich autech myslí, že jsou to krumply, o tomto myslí také že je hloupý.

  Nevím, jestli je to takhle dost jednoduše řečeno, ale budu věřit, že ano a že to zase nevydráždí tvou představivost, abys asi po desátý nezopakoval, co si myslíš o škodovkářích.

  A jen čistě statisticky: Jestliže jezdí v ČR ze všech aut nejvíc škodovek, potom jen podle zákona pravděpodobnosti musí v absolutních číslech sedět za volantem škodovek mnohem víc řidičů-magorů než je tomu třeba u Roverů. A věř mi, že toto není obhajoba fy. Škoda-auto a jejích výrobků. Stejně bych mohl mluvit třeba o uživatelích MS-Windows v poměru k jiným operačním programům.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).