Hlavní navigace

Názor k článku Běžné účty - jaké a pro koho od anonym - Já bych se přidal se svých ohodnocením řidičů...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 7. 2007 23:35

  anonymní
  Já bych se přidal se svých ohodnocením řidičů kraksen zn. Škoda.
  Opravdu to nemohou být normální lidé. Mé zkušenosti s těmi, co sedí za volanty, jsou vesměs negativní. Šetření na dávání blinkrů, předjetí a zařazení se těsně před čumák a pokračování v šouravé jízdě, takže škodofkáře musím předjet, aby zase neunesl svoji potupu a opět mne předjel a zařadil se před čumák a tak dokola. Že na kruháči při jeho opouštění opět nedají blinkry, že v obci se kolikrát šourají čtyřicítkou a brání vám v přejetí. Že často machrují se svou "nadstandardní" výbavou v podobě mlhovek za šest stovek a svítí s nimi v noci, za sluníčka - prostě hlavně když není mlha či hustý déšť. Dávání přednosti na stopce či na parkovišti u hypermerketu zprava je taky nad jejich chápání. Dalo by se pokračovat na jakékoliv téma porušování dopravních předpisů. Proč jste takoví arogantní moulové, škodofkáři?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

  Pane D. urážejte a tykejte svému dědovi, srážejte si mlíko na plotně a vězte, že celý svět se netočí kolem škody peněz, ale jsou i jiné, hezčí, solidnější, levnější automobily na úrovni. Překousněte názor, ža řada lidí má na zmiňované výkřiky techniky z Mladé Boleslavi jiný názor a jako takový ho tu prezentuje a má tu díky svobodě projevu možnost označit vyznavače, řidiče a majitele těchto hnusů za hlupáky.
  Sám jsem kdysi měl dvě popřevratové škodovky vyrobené koncernem lidových vozítek VW a po letech musím uznat, že jsem byl taky pěkný moula a naletěl jsem lžím v autosalonech Škoda. Člověk se hold musí spálit, aby přiznal, že ne vše co v minulosti udělal, bylo tím správným ... Pokud to tedy má odvahu přiznat ...
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).