Hlavní navigace

Názor k článku Bankovní zdražení v italském stylu od anonym - nejdražší balíčky ... jak se to vezme. Já...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 7. 2009 16:00

  anonymní
  nejdražší balíčky ... jak se to vezme.
  Já když jsem byl u České spořitelny, tak ten základní poplatek moc nekřičel.Ale korunky vesele přiskakovaly na dalších transakcích do základního poplaztku nezahrnutých a bylo to daleko více, než nyní platím za onen Komplet balíček.
  Třeba v onom Kompletu byly dvě mezinárodní embosované karty s pojištěním, jinde si na ty karty připlácíte a někde platíte zvlášť pojištění. Donedávna jsem si říkal, nač v balíčku 3 druhy elektronického bankovnictví /telefén klasický, mobil a internet/. Přednostně řeším přes internet, ale když nám minulý měsíc v období svátků nešel díky O2 přes 1 týden internet (na poruchy voláte - čekáte 20 - 40 min. !!!!!!!!!!), jak přišel mobil vhod.

  Jestli někdo nevyužije služby v balíčku, jeho mínus - může si zvolit jiný. Ale v Kompletu je to tak dobře namixováno, že není služby, která by se nedala nevyužít. Já nepoužívám snad jen SMSky a kontokorent. A zas nepoužívám nic mimo balíček. Takže platím jen těch 169 Kč a ani o korunu víc. Abych ušetřil pár korun za rok a nervoval se, kam s reklamací, když mi něco zvojtí /UCB mi zatím nic nepo..., ale u Spořky to bylo docela běžné - proto asi taky zastánci nedají na Spořku dopustit, protože mají kam chodit reklamovat, což při návštěvě pobočky ČS nemohu nevyslyšet, zvláště v období, kdy jsou rozesílány výpisy a lidi se chodí divit, proč tohle mají strženo 2x a tohle zase vůbec, i když tam prostředky byly/.
  Jak tady někdo píše ve smyslu: někdo jezdí ve Škodovce, je spokojen a když někdo přesedne na BMW, je taky spokojen, ale přesedlat zpět na Škodovku už nechce.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).