Hlavní navigace

Jan Paroubek

Jan Paroubek

Zajištění pravidelného příjmu je jen začátek na cestě za finanční hojností a zabezpečením v krátkodobém (finanční rezerva) až dlouhodobém horizontu (důchod). Na to je velmi často zapomínáno, nebo není dostatek času dohánět, co nás ve škole nenaučili. A tím je finanční vzdělání.

Finanční vzdělání pro mne není povinností, ale zábavou. Už v dětství jsem si vedl sledování příjmů a výdajů. Tehdy to bylo spíše úsměvné, ale díky tomu jsem si osvojil první velmi důležitý návyk a dnes se věnuji nejen investování do akcií.

To, co je pro někoho zábavou, pro jiného může být velmi nudnou záležitostí. Což je důvod, proč jsem se začal dělit o své zkušenosti a zdaleka nejsem jediný. Přečtení byť jednoho jediného článku vám může zprostředkovat letitou praxi autora, nebo vám ušetřit nespočet hodin z vašeho volného času při hledání potřebných informací.

Proto než se do něčeho pustíte (a není to jen o financích), vřele doporučuji nejprve zkusit na dané téma najít pár článků, abyste měli představu, čemu se vyvarovat, nebo jaké můžete získat výhody.

E-mail: j (tečka) paroubek (zavináč) seznam (tečka) cz
WWW: http://novavec.cz/

Seznam článků autora

Článek Nálepka Datum vydání Počet názorů
I vy můžete být na důchod finančně zajištěni. Jak to ale udělat? spoření 3. 6. 2019 49
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).