Hlavní navigace

Zonky zrychlilo proces dodávání peněz a obrátilo systém financování

Sdílet

Zonky zrychlilo celý proces svých půjček a dodání peněz. Pokud v současnosti vyplníte poptávku po půjčce, můžete získat peníze už do pěti minut od podepsání smlouvy. Od zrychlení načerpání peněz si v Zonky slibují, že přilákají více zájemců o půjčku od lidí.

Abychom zvládli plnit naše cíle, ale zároveň i vize, musíme konstantně růst. Proto teď u nás zákazník dostane nabídku do dvou minut, a pokud ji potvrdí, může mít peníze už za pět minut na svém účtu, říká Pavel Novák, ředitel Zonky.

Další novinkou je obrácené financování. Dosud platilo, že platforma vystavila všechny půjčky na tzv. tržiště, kde mohli investoři 48 hodin investovat do libovolného příběhu. Nyní je ale systém obrácen. Pro investory na Zonky zůstává vše při starém, změnu zaznamenají lidé, kteří si půjčili. Nemusíte totiž nově čekat na zainvestování příběhu. Po podpisu smlouvy provádíme vždy ještě automatickou kontrolu, a pokud se neobjeví problém, peníze posíláme z vlastních zdrojů. Na tržiště vystavíme půjčku pro investory okamžitě po odeslání peněz, vysvětluje Pavel Novák.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).