Hlavní navigace

Změny v podnikatelském účtu Postkonto

Sdílet

Redakce 10. 3. 2008

Poštovní spořitelna přichází od března s několika změnami u podnikatelského účtu Postkonto. U programu Max došlo ke snížení poplatku za měsíční vedení účtu, a to ze 150 Kč na 99 Kč. Byly rozšířeny služby a transakce, které jsou v poplatku zahrnuty, klienti navíc dostanou deset elektronických příkazů k úhradě zdarma a vedení Kreditní karty pro podnikatele bez poplatku. Vedení Eurokonta pro podnikatele a služba homebanking zůstavají i nadále zdarma.

Snížení měsíčních poplatků na 99 Kč se vztahuje i na klienty, kteří využívají program Obec. I zde zůstávají zachovány všechny dosavadní výhody účtu, tedy individuální úročení a služba homebanking či vydání 3 Maxkaret zdarma. Transakce, které jsou zahrnuty v měsíčním poplatku za vedení účtu, budou navíc rozšířeny o 10 elektronicky zadaných příkazů k úhradě.

Účet „bez programu“ bude od března veden pod názvem Ekonom. Bonusem pro tento účet je zjištění zůstatku účtu v aplikaci Max Internetbanking zcela bez poplatku. Tato služba bude poskytována zdarma i klientům programu Neziskový sektor.

Program Start je zrušen, ale jeho výhodu, vedení konta na půl roku zdarma, poskytne Poštovní spořitelna u všech nově založených účtů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).