Hlavní navigace

Úspory na běžný účet nepatří. Zařiďte si raději spořicí účet

Sdílet

Máte úspory, které si střádáte na běžném účtu? Díky nízkému úroku je běžný účet příliš nezhodnotí, naopak v případě vyšší inflace se vám zde úspory mohou dokonce zmenšovat jejich klesající kupní silou. Pohodlnou alternativu mohou nabídnout spořicí účty, které nabízí vyšší zhodnocení. Raiffeisenbank na trh nyní nově uvádí produkt eKonto Garant, který v sobě kombinuje výhody termínovaného a spořicího účtu. Úroková sazba je neměnná a klient si může část 20 % vybrat bez poplatku. Vklad nabízí banka s garantovanou úrokovou sazbou na jeden či dva roky, maximální výše úrokové sazby činí 3 % p.a.

Spořicí účty nabízí z bank i Citibank, Česká spořitelna, GE Money Bank, HSBC, ING, Komerční banka, LBBW Bank, mBank, Oberbank, Poštovní spořitelna, Volksbank a Waldviertler Sparkasse von 1842. Více o spořicích účtech čtěte: Nejlepší spořicí účty na trhu jsou podle úroků, ne podle reklamy

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 9. 2009 22:07

    jacek (neregistrovaný)
    Také jsem se nechal nachytat. V listopadu Červené konto PS, úrok 3,3 %, dnes 2,25%. "Když ptáčka lapají"! Já vím, je to pořád více než na běžném účtu, ale férové jednání to určitě není.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).