Hlavní navigace

Za zřízení účtu a kreditní karty u ZUNO až 900 Kč

Sdílet

Patrik Chrz 21. 5. 2014

Zuno Bank opět loví klienty na Slevomatu. Prvních 450 Kč získáte, pokud si zřídíte PLUS účet (je na 3 měsíce bez poplatků) a utratíte kartou 3000 Kč. Dalších 450 Kč získáte za zřízení kreditní karty.

Ostatní banky spoléhají spíše na akce typu „member get member“. Nejaktivnější je v této oblasti mBank, která v rámci své akce nabízí novému klientovi až 1000 Kč a dalších 500 Kč klientovi, který ho přivede. „Spojovacím údajem“ je telefonní číslo, které má „starý“ klient napojené na svoje internetové bankovnictví. „Spojovacím údajem“ je e-mailová adresa, kterou má doporučující klient uloženou jako kontaktní u svého bankovního účtu.

Stejnou akci má i výše zmíněná Zuno Bank, jen nový klient dostane pouze 300 Kč a ten, který ho doporučil, rovněž 300 Kč. Spojovacím údajem je telefonní číslo doporučjícího klienta, na které mu chodí autorizační SMSky.

Stálých klientů využívají ale i velké banky, které nabízejí buď přímé bonusy, nebo slevy z ceny produktů. Např. Raiffeisenbank nabízí těm, kteří přivedou alespoň dva platící klienty doživotní vedení bankovního účtu zdarma.Skoupější je Equa, která nabízí každému pouze 150 Kč.

Tato aktualita byla zaslána čtenářem serveru Měšec.cz pomocí formuláře Přidat aktualitu. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).