Spočítejte si...

Zavřít

Za doporučení od mBank můžete nyní dostat i 1500 Kč

Od 6. října 2015 nabízí mBank novým aktivním klientům bonus ve výši až 1500 Kč.

Prvních 300 Kč získáte v případě, že si založíte běžný osobní účet mKonto nebo podnikatelský účet mKonto Business. Dalších 300 Kč vám banka vyplatí, pokud zadáte dva trvalé příkazy do konce měsíce, který následuje po měsíci, v němž jste si účet založili.

V případě, že vám bude na účet chodit měsíčně alespoň 10 000 Kč po dobu 3 měsíců, vyplatí vám banka bonus ve výši 500 Kč. Na splnění této podmínky máte 6 měsíců od otevření účtu.

A bonus 400 Kč od banky dostanete ve chvíli, kdy si u ní sjednáte úvěrový produkt. Na tento krok máte také 6 měsíců od založení účtu.

Akce je omezená, banka otevře pouze 18 000 účtů s možností tohoto bonusu.

Air Bank spustí novou funkci Šanon Raiffeisenbank snížila úrokové sazby u hypoték a nabízí bonus 4000 Kč        
Honza malem kralem
Honza malem kralem (neregistrovaný) ---.o2.cz
8. 10. 2015 8:26 Nový

A zas a znovu

mBank tyto akce dela v celku pravidelne, ale pocitam, ze uz jim to neni moc platne. S tim co nabizi a kvalitou sluzeb a pristupem ke klientum si proste klientelu neudrzi. Proto taky takovyhle clanek vychazi co par mesicu, jak nabizi az tolik a tolik za zalozeni uctu ci pri splneni urcitych podminek. Realita je takova, ze 99% lidi, co tuto akci vyuzije to dela prave a jen z duvodu tohoto bonusu a nemaji v planu ucet mBank vyuzivat (vetsinou ani okrajove, natoz jako svuj hlavni ucet).
Takze ve finale si myslim, ze to mBank stoji vic, nez na tom vydela.