Hlavní navigace

Z Prahy do Ostravy vlakem za 50 korun

Sdílet

Jiří Hovorka 16. 9. 2011

Železniční dopravce RegioJet, člen skupiny Student Agency, finišuje přípravy na zahájení provozu vlaků IC RegioJet mezi Prahou – Olomoucí – Ostravou a Havířovem. Ty na trať vyjedou poprvé v pondělí 26. 9. Součástí příprav jsou i cvičné jízdy mezi Prahou, Ostravou a Havířovem, na kterých si společnost „trénuje“ personál.

V pátek 23. 9., tři dny před zahájením provozu, pojedeme tréninkovou jízdu i s cestujícími a nabídneme zájemcům, fanouškům, železničním nadšencům a potenciálním zákazníkům možnost vyzkoušet náš vlak – a to za 50 korun za jednosměrnou jízdenku odkudkoli kamkoli, říká Radim Jančura, majitel skupiny Student Agency

Vlak pojede podle jízdního s odjezdem z Prahy hlavního nádraží v 7.27 hodin a příjezdem například do Olomouce hl. n. v 10.01 a Ostravy Stodolní (centrum města) v 11.13 hodin. Zpět se bude vracet ve stejný den a z Ostravy Stodolní bude odjíždět v 16.44 hodin a z Olomouce hl. n. v 17.55 hodin. Příjezd do Prahy hl. n. je ve 20.31 hodin. Vlaky budou zastavovat i v ostatních zastávkách na trase.


Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).