Hlavní navigace

Wüstenrot zlevnila americkou hypotéku. U dalších odpouští poplatky

Sdílet

Gabriela Hájková 10. 4. 2017

Wüstenrot od 7. dubna zlevnila neúčelovou Hypotéku na cokoliv. U tzv. americké hypotéky zavedla novu minimální úrokovou sazbu, která u tříleté fixace začíná na 3,84 % p. a. (garantovaná sazba 4,4 % ročně) a u pětileté fixace na 4,14 % p. a. (garantovaná sazba 4,54 % p. a.). Wüstenrot neúčelovou Hypotéku na cokoliv poskytuje do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, při sjednání nevyžaduje zřízení běžného účtu a čerpání úvěru umožňuje po podání návrhu na vklad zástavního práva.

Od 7. dubna do 31. května také Wüstenrot neúčtuje poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru (2400 Kč)  u Hypotéky pro vlastní bydlení a Hypotéky na cokoliv. Podmínkou je sjednat sazbu s fixací na 3 roky.

U Hypotéky Refin zase Wüstenrot snížila cenu za interní odhad nemovitosti. Pokud nemá klient k dispozici původní ocenění svého bytu či domu, přijde jej na 1000 Kč, informuje tisková zpráva s tím, že standardní výše poplatku za odhad bytové jednotky činí 3500 Kč a rodinný dům přijde na 4800 Kč.

U všech hypoték pro fyzické osoby také Wüstenrot nabízí zajištění dnešní sazby dva roky před samotným čerpáním hypotečního úvěru.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).