Hlavní navigace

Wüstenrot rozšiřuje pojištění domácnosti a stavby o rekreační domácnost a IT Asistenci

Sdílet

Wüstenrot pojišťovna rozšířila varianty produktu ProDomov, se kterým klienti mohou pojistit stavbu či domácnost, o balíček EXKLUZIV, který za vyšší cenu nabídne vyšší limity v základním krytí pojistných rizik.

U pojištění domácnosti ProDomov EXKLUZIV je pojistná ochrana rozšířena navíc o pojištění elektroniky a optiky až do výše pojistné částky, což znamená, že je bez limitu. Balíček nabízí také krytí nákladů na ztrátu vody, která zbytečně unikla při vodovodních škodách či pojištění zavazadel v uzamčeném zavazadlovém prostoru vozidla. Tato varianta obsahuje i rozšířené pojištění jízdních kol, a to na kola přepravovaná v uzamykatelném nosiči na vozidle, kola umístěná v kočárkárně nebo odcizená mimo místo pojištění.

V pojištění staveb má varianta EXKLUZIV vyšší limity v základním krytí.  Zahrnuje ale také škody způsobené ptactvem nebo hlodavci na zateplené fasádě či škody způsobené atmosférickými srážkami. Balíček obsahuje také pojištění strojních rizik (all risks) pro zařízení sloužící rodinnému domu. Součástí varianty EXKLUZIV je i pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti v základním limitu 500 000 korun.

Ke všem variantám pojištění ProDomov nabízí pojišťovna nově také IT Asistenci nebo možnost pojistit kromě stavby i rekreační domácnost.

Připojištění IT Asistence zahrnuje pomoc na telefonu s ovládáním podporovaných aplikací na počítači, na mobilním telefonu, tiskárně, fotoaparátu, apod. nebo pomoc s instalací a odinstalací aplikací, aktualizací verzí pro podporovaný software, poradenství i pomoc při ztrátě dat, včetně odvezení a doručení paměťového média.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).