Hlavní navigace

Wüstenrot opět zvýhodňuje spořicí účty. Pro využití se ale nesmíte účastnit předchozí akce

Sdílet

Wüstenrot opět zvýhodňuje spořicí účty. Noví i stávající klienti mohou nově získat úrokovou sazbu 1,7 % na 12 měsíců. Horní hranice vložených peněz není omezena. Stačí si pouze otevřít nový účet nebo provést vklad na ten stávající.

Novým klientům stačí, když si založí spořicí účet. Ode dne založení pak běží roční lhůta, během které jsou peníze úročeny sazbou 1,7 % ročně.

Stávající klienti mají situaci o něco složitější. Na všechny nově vložené prostředky získají akční bonus 0,7 % ročně. Zmíněnou úrokovou sazbu 1,7 % ročně ale získají až spolu se základní úrokovou sazbou 0,5 % ročně a věrnostním bonusem až 0,5 % za fixaci na 12 měsíců.

Akční úrok 0,7 % je připisován na spořicí účet měsíčně stejně jako základní úrok, úrok za fixaci prostředků je na účet připsán po skončení fixace (3 – 12 měsíců). Počet fixací není omezen, je možné je sjednat v minimální výši 10 000 Kč a kdykoliv bez sankce zrušit.

Založení a vedení účtu je bezplatné, nemusíte mít ani běžný účet u Wüstenrotu. Nabídka akčního úroku ale platí jen pro klienty, kteří nevyužili předchozí akci s bonusovou sazbou do konce roku 2019.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).