Výdajové paušály prý už ČSSD snižovat nechce

Není to tak dávno, co stínový ministr financí ČSSD Jan Mládek označil živnostníky jako parazity a volal po jejich výrazně vyšším zdanění a omezení výdajových paušálů. Čtěte více: Mládek: Slova o parazitech byla nešťastná, omezíme ale živnostníkům výhody 

Nyní však z toho ČSSD couvá, což potvrzuje také Jan Mládek: U paušálů není jisté, že se budou snižovat, řekl. Dokonce není už jisté ani zavedení vyšších sazeb na sociální zabezpečení. Řešení vidí Mládek společně s předsedou ČSSD Bohuslavem Sobotkou v registračních pokladnách, které by měly omezit daňové úniky: Chceme zajistit účinnější a efektivnější výběr daní, vytvořit tlak na ty, kteří daně platit mají, uvedl Sobotka.

Oživení ekonomiky se jen tak nedočkáme, tvrdí analytici Velké banky se třesou, klesá jim zisk        
Kamil
Kamil (neregistrovaný) 81.91.219.---
7. 5. 2013 14:52 Nový

Re: Výdajové paušály prý už ČSSD snižovat nechce

Myslel jsem,že nic horšího než tato vláda, už Česko potkat nemůže. To jste ale neviděli včera na ČT24 Špidlu - plány socanů jsou ještě daleko horší ( i podle plánu tady v článku Mládka a Sobotky ) než by Kalousek s Nečasem vymysleli.

člověk
člověk (neregistrovaný) ---.i4g.tmcz.cz
7. 5. 2013 20:53 Nový

ach jo

Nevolte ČSSD
Kalousek není to nejhorší, co může být. Bude to ještě horší.

Robert
Robert (neregistrovaný) ---.186.broadband5.iol.cz
7. 5. 2013 22:20 Nový

Soudruh Mládek

Ruším co jsem řekl a po volbách zruším co jsem zrušil před nimi. Tato strana nikdy neměla koncepci a držela se u vesla jen okopáváním kotníků a populismem. Nebude to jiné ani teď. Bohužel, pravice je naprosto zkomprovitovaná.