Hlavní navigace

Výdajové paušály prý už ČSSD snižovat nechce

Sdílet

Arsen Lazarevič 7. 5. 2013

Není to tak dávno, co stínový ministr financí ČSSD Jan Mládek označil živnostníky jako parazity a volal po jejich výrazně vyšším zdanění a omezení výdajových paušálů. Čtěte více: Mládek: Slova o parazitech byla nešťastná, omezíme ale živnostníkům výhody 

Nyní však z toho ČSSD couvá, což potvrzuje také Jan Mládek: U paušálů není jisté, že se budou snižovat, řekl. Dokonce není už jisté ani zavedení vyšších sazeb na sociální zabezpečení. Řešení vidí Mládek společně s předsedou ČSSD Bohuslavem Sobotkou v registračních pokladnách, které by měly omezit daňové úniky: Chceme zajistit účinnější a efektivnější výběr daní, vytvořit tlak na ty, kteří daně platit mají, uvedl Sobotka.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 5. 2013 14:52

  Kamil (neregistrovaný) 81.91.219.---

  Myslel jsem,že nic horšího než tato vláda, už Česko potkat nemůže. To jste ale neviděli včera na ČT24 Špidlu - plány socanů jsou ještě daleko horší ( i podle plánu tady v článku Mládka a Sobotky ) než by Kalousek s Nečasem vymysleli.

 • 7. 5. 2013 20:53

  člověk (neregistrovaný) ---.i4g.tmcz.cz

  Nevolte ČSSD
  Kalousek není to nejhorší, co může být. Bude to ještě horší.

 • 7. 5. 2013 22:20

  Robert (neregistrovaný) ---.186.broadband5.iol.cz

  Ruším co jsem řekl a po volbách zruším co jsem zrušil před nimi. Tato strana nikdy neměla koncepci a držela se u vesla jen okopáváním kotníků a populismem. Nebude to jiné ani teď. Bohužel, pravice je naprosto zkomprovitovaná.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).