Hlavní navigace

Věrnostním kartám Sphere je 20 let. Možná tuto kartu máte i vy

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 28. 11. 2014

V těchto dnech slaví pomyslné 20leté výročí věrnostní program Sphere card. Jde o jediný věrnostní program, který od svého vzniku v 90. letech vydržel až do dnešních dnů. Jeho uživatelé mohou slevy a výhody čerpat ve více jak 10 000 obchodních místech v Česku a Slovensku. Počet aktivních držitelů karet Sphere je nyní necelý 1 milion, uvádí marketingový manažer programu Sphere card Jiří Brych ze společnosti Efin, která věrnostní program provozuje.

Pro držitele karet Sphere existuje i aplikace pro operační systémy iOSAndroid. Věrnostní program Sphere card používají jako benefitní program pro své zákazníky i tři české banky. Evropsko-ruská banka jej má pro všechny své klienty, Komerční banka jej má součástí kreditní karty A-karta a v případě Raiffeisenbank je také součástí kreditních karet. Přede dvěma lety věrnostní tento program volitelně používala i Česká spořitelna.

Sphere kartu dává svým klientům např. i KB penzijní společnost, Slovenská sporiteľna či ZPF akademie.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 12. 2014 10:08

    Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz

    Podle mne je tento program k ničemu. Kdysi jsem jí měl na kreditce, ale slevu bylo možné uplatnit pouze na nezlevněné zboží. Nicméně když jsem přišel do jednoho z mála krámů, který byl partnerem tohoto programu, téměř všechno měl zlevněné o pár korun jenom aby nemusel tuto slevu poskytovat. A co jsem tak slyšel, není to neobvyklé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).