Spočítejte si...

Zavřít

Věrnostním kartám Sphere je 20 let. Možná tuto kartu máte i vy

V těchto dnech slaví pomyslné 20leté výročí věrnostní program Sphere card. Jde o jediný věrnostní program, který od svého vzniku v 90. letech vydržel až do dnešních dnů. Jeho uživatelé mohou slevy a výhody čerpat ve více jak 10 000 obchodních místech v Česku a Slovensku. Počet aktivních držitelů karet Sphere je nyní necelý 1 milion, uvádí marketingový manažer programu Sphere card Jiří Brych ze společnosti Efin, která věrnostní program provozuje.

Pro držitele karet Sphere existuje i aplikace pro operační systémy iOSAndroid. Věrnostní program Sphere card používají jako benefitní program pro své zákazníky i tři české banky. Evropsko-ruská banka jej má pro všechny své klienty, Komerční banka jej má součástí kreditní karty A-karta a v případě Raiffeisenbank je také součástí kreditních karet. Přede dvěma lety věrnostní tento program volitelně používala i Česká spořitelna.

Sphere kartu dává svým klientům např. i KB penzijní společnost, Slovenská sporiteľna či ZPF akademie.

Komerčni banka spustila u platebních karet podporu 3D Secure Wüstenrot nabízí "vánoční" sazby k hypotékám. Začínají na 1,64 % ročně        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz
2. 12. 2014 10:08 Nový

Hm..

Podle mne je tento program k ničemu. Kdysi jsem jí měl na kreditce, ale slevu bylo možné uplatnit pouze na nezlevněné zboží. Nicméně když jsem přišel do jednoho z mála krámů, který byl partnerem tohoto programu, téměř všechno měl zlevněné o pár korun jenom aby nemusel tuto slevu poskytovat. A co jsem tak slyšel, není to neobvyklé.