Hlavní navigace

V září mohou klienti Air Bank vyhrát peníze při výběru z bankomatu

Sdílet

Gabriela Hájková

Air Bank na měsíc září spustila soutěž Šťastný výběr. Klienti banky v ní mohou při výběru z bankomatu Air Bank získat navíc stejnou částku, jakou vybrali (do částky maximálního výběru z bankomatu). Každý den jsou výherní tři z bankomatů Air Bank, denně vyhrají celkem tři výherci, resp. jejich první výběr v září (ostatní výběry už nesoutěží), který bude nejblíže výhernímu času (který je tajný).

Soutěže se mohou zúčastnit klienti banky, kteří vyberou platební kartou či nálepkou k účtu a současně neodvolali svůj souhlas s předáním nabídky našich služeb (marketingový souhlas). Výběry disponentů k účtu se nezapočítávají.

Výherce banka zkusí třikrát telefonicky kontaktovat. Pokud se nedovolá, výhra propadá. Výhra se připíše na účet do tří dnů od úspěšného telefonického sdělení o výhře. O výhře bude banka informovat na svém webu a sociálních sítích (pokud dáte jako výherce souhlas)

Kompletní pravidla k soutěži najdete na webu Air Bank.

Banka plánuje do konce roku rozšířit svou síť bankomatů ze stávajících 240 na tři sta. Klienti mohou bance prostřednictvím speciální mapy navrhnout, kam by chtěli nový bankomat postavit.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).