Hlavní navigace

V Lounech proběhne Burza práce. Zajistí i speciální odvoz až na místo

Sdílet

Ve čtvrtek 25. října 2018 se v Lounech uskuteční Burza práce, a to v Kulturním domě Zastávka. Mezi 10. a 16. hodinou tady 40 zaměstnavatelů bude nabízet volná pracovní místa. Především se bude jednat o pozice ve strojírenství, kovovýrobě, potravinářství, dopravě, telekomunikacích, plastikářském průmyslu a ve státních organizacích. Zaměstnavatelé budou hledat operátory výroby, kovodělníky, obsluhu stacionárních strojů a zařízení, pomocné výrobní dělníky, manipulační pracovníky a skladníky, provozní a strojní zámečníky, svářeče, elektromechaniky či pracovníky se zkušeností s lisováním a povrchovými úpravami materiálů

Zaměstnavatelé budou převážně z okresů Louny, Most, Chomutov a z přilehlých regionů.

Burza je určena nejen nezaměstnaným, ale i čerstvým absolventům, stávajícím studentům, žákům a jejich rodičům. Zástupci ÚP ČR mohou poradit v rozhodování při výběru vhodného povolání a s orientací ve vzdělávací nabídce škol. Dále se od nich dozvíte, co v dnešní době zaměstnavatelé v tomto regionu potřebují a o jaké profese mají především zájem.

Vážným zájemcům o práci Úřad práce doporučuje, aby si s sebou vzali životopis a občanský průkaz. Pokud si s napsáním životopisu nevíte rady, pracovníci Úřadu práce vám na místě pomohou.

A v neposlední řadě budete mít možnost na místě konzultovat záležitosti z oblasti důchodů nebo nemocenských dávek, a to s odborníky z Okresní správy sociálního zabezpečení.

Burzu práce pořádají Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Lounech a Žatci ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Louny a Ústeckým krajem.

Pro uchazeče o zaměstnání zajistili pořadatelé speciální autobusové spoje ze Žatce a Postoloprt, kterými se budete moci dopravit na místo konání burzy práce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).