Spočítejte si...

Zavřít

Úroková válka nepolevuje, další snížení úroků na spořicím účtu ohlásila Air Bank

Air Bank uvedla na svých stránkách a na Facebooku, že s platností od 6. června snižuje úrokovou sazbu na spořícím úctu z 1,8 na 1,6 % p.a. Lze očekávat, že další banky ji budou brzy následovat.

V uplynulých dnech jsme zejména kvůli odchodu Axa Bank z českého trhu zaznamenali extrémní nárůst zájmu o náš spořicí účet. Příliv peněz je tak obrovský, že bychom je při současné úrokové sazbě nedokázali efektivně zhodnocovat. I nadále však budeme všem klientům poskytovat sazbu v rámci TOP3 garance. Novým podmínkám na trhu se ale musíme přizpůsobit. Proto od 6. června snižujeme úrokovou sazbu TOP3 garance z 1,8 % na 1,6 %, uvedla banka.

Tato aktualita byla zaslána čtenářem serveru Měšec.cz pomocí formuláře Přidat aktualitu. Děkujeme!

Šéf pražské burzy: Za 5 let možná pražská burza nebude existovat Pozor na nepojištěné cestovní kanceláře        
Intri
Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---
30. 5. 2013 17:14 Nový

Zase

To už je 4. snížení tento rok, ne? Dobrá "sranda"...

Lukáš Blecha aura:51

Už jsem odešel

celé vlákno

Je mi to už jedno, protože jsem peníze ze spořícího AB už před měsícem kvůli neustálému snižování stejně vybral. Nalákali lidi a pak každý týden snižují úroky o sto šest... Tohle mi fér nepříjde, proto jsem dal sbohem. Nevyužívám ani jejich "zázračný neskutečně úročený běžný účet", chybí mi stále bankovnictví pro Android (jsem tedy s BÚ stále u Fio) a cestovní pojištění u platebních karet (pokud už tedy není, nezkoumal jsem).

Kazatel
Kazatel (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
3. 6. 2013 8:21 Nový

Re: Už jsem odešel

celé vlákno

Ufňukánku, a penízky jsi si vložil do prasátka co? Co tu meleš o férovosti. Když mi tady předložíš plán jak zhodnotíš bezpečně několik miliard a ještě zajistíš, že je budeš mít kdykoliv k dispozici pro vyplacení tak pak smeknu. Pindat všichni umíte, avšak něco vytvořit už ne.

Lukáš Blecha aura:51

Re: Už jsem odešel

celé vlákno

Ne, peníze jsem investoval jiným způsobem, za tento úrok se mi to už opravdu nevyplatí. Já nefňukám, jen konstatuji, že mi nepříjde fér nahnat lidi na 2,5%, dělat na to velké reklamy jak jsou fér, a pak každý měsíc snižovat úroky, až budeme opět na nule. Já si banky a produkty vybírám, čili jsem odešel.