Hlavní navigace

UPC a Karnevalu hrozí pokuta za regionální vysílání Primy

Sdílet

Petr Zámečník 19. 3. 2007

Nezařazování regionálních vstupů studií RTA do kabelového vysílání televize Prima se zřejmě prodraží kabelovým společnostem UPC a Karneval. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zahájila s oběma firmami správní řízení, protože monitoringem zjistila, že v regionech, kde se Prima dělí o terestrické frekvence s regionálními studii RTA, kabelové společnosti od ledna nezařazovaly toto regionální vysílání, ale pražskou mutaci Primy.

Zdroj a více informací: DigiZone.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 3. 2007 13:14

    anonymní
    To se RRTV zbláznila? Jaký monitoring? Např. v Brně Karneval cpe regionální VLOŽKY RTA do kanálu označeného Prima i přesto, že RTA má na kabelovce vlastní kanál. Takže vzhledem k odpadu, co RTA do svého vysílání z nedostatku materiálu cpe, je běžným stavem, že obsahem kanálu Prima je výplň Óčkem, na RTA běží výplň Óčkem a na Óčku běží pochopitelně totéž.
    Pěkně tedy děkuji RRTV za podporu tohoto absurdního stavu. O terestrické frekvence ať se RTA pere, jak chce, třeba ať se zalkne, než dostane místo na DVB-T, ale na kabelovce si PLATÍM za to, že na kanálu Prima taky program Primy uvidím a ne, že se mi tam 2x denně takřka pirátsky vetře RTA, která stejně už v kabelovce na jiném kanálu jede.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).