Hlavní navigace

UNIQA pojišťovna inovovala pojištění domácnosti a nemovitostí. Nabídne více krytí

Sdílet

UNIQA pojišťovna rozšířila v rámci pojištění odpovědnosti a asistenčních služeb v rámci pojištění domácnosti. Zahrnula i připojištění elektrospotřebičů, asistence pro cyklisty a asistence proti kybernetickým hrozbám.

U pojištění budov Domov VARIANT rozlišuje pojišťovna dokončené budovy po kolaudaci a budoby v rekonstrukci či výstavě. Pokud máte budovu ve výstavbě, získáte slevu z pojistného 30 %.

Pojistné krytí je nově rozšířeno o škody na sanitárním zařízení v domě nebo pojištění plotu proti poškození zvěří. U pojištění domácnosti byla rozšířena územní platnost pojištění na Evropu.  

V rámci asistenčních služeb byla přidána služba deratizace a dezinfekce. U připojištění asistence pro domácí elektrospotřebiče byl navýšen limit plnění – spotřebič vám bude buď opraven, anebo při neopravitelné vadě získáte částku až 15 000 Kč na pořízení nového.

Nově pojišťovna zavádí připojištění asistence k jízdnímu kolu. Obsahem služby je vyzvednutí porouchaného kola, jeho uschování a přeprava do servisu, a dále oprava defektu do výše 5000 Kč. Novinkou je i připojištění tzv. kyber asistence V ní máte pomoc v případě kybernetických či hackerských ataků, jako jsou překonání zabezpečení počítače, zneužití dat z počítače a on-line účtů, poškození pověsti na internetu a sociálních sítích, zneužití platební karty při platbě na internetu nebo rizika spojená s nákupem přes internet.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).