Hlavní navigace

Ukrajina může zkrachovat

Sdílet

Arsen Lazarevič 21. 2. 2014

Ukrajina může kvůli současným nepokojům, ale také kvůli neuspokojivým ekonomickým výsledkům země, zkrachovat. Domnívají se to experti Mezinárodní ratingové agentury Standard & Poor's. Agentura proto Ukrajině udělila rating  CCC, znamená to, že dluhopisy této země se nacházejí ve spekulativním pásmu a nemusí být pro investora bezpečné:

Podle našich kritérií je nyní Ukrajina zemí s ochromenou občanskou společností a slábnoucími politickými institucemi. To má vliv na schopnost vlády platit dluhy země, uvádí agentura Standard & Poor's.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 2. 2014 10:44

  Osobně (neregistrovaný) 91.228.45.---

  Nastoupí stejný scénář jako v naší a okolních hospodářských a ekonomických koloniích, levný výprodej půdy a celých průmyslových odvětví a bud jejich utlumení nebo otrokaření v montovnách. Ukrajinu bylo potřeba za pomoci místních Jidášských pomahačů znovu nainfikovat alespon část místních ovčanů nacionalistickým jedem a vyvolat bud rozpad nebo alespon bankrot, případný rozpad přijde pozděj jako následek vyrabování Ukrajiny mísními Tuneláři a Západem. Nu a nyní je už alespon západní Ukrajina vazalem imperiálního Říšského německa (maskovaného EU) a USA.

 • 24. 2. 2014 9:14

  Tom (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz

  ať si to USA a EU zaplatí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).