Ukrajina může zkrachovat

Ukrajina může kvůli současným nepokojům, ale také kvůli neuspokojivým ekonomickým výsledkům země, zkrachovat. Domnívají se to experti Mezinárodní ratingové agentury Standard & Poor's. Agentura proto Ukrajině udělila rating  CCC, znamená to, že dluhopisy této země se nacházejí ve spekulativním pásmu a nemusí být pro investora bezpečné:

Podle našich kritérií je nyní Ukrajina zemí s ochromenou občanskou společností a slábnoucími politickými institucemi. To má vliv na schopnost vlády platit dluhy země, uvádí agentura Standard & Poor's.

Vláda uvažuje, že zavede další sazbu DPH Každý čtvrtý klient s končící fixací změnil banku        
Osobně
Osobně (neregistrovaný) 91.228.45.---
22. 2. 2014 10:44 Nový

Akce USA a Říšského německa(EU) se zdařila, další KOLONIE Ukrajina.

Nastoupí stejný scénář jako v naší a okolních hospodářských a ekonomických koloniích, levný výprodej půdy a celých průmyslových odvětví a bud jejich utlumení nebo otrokaření v montovnách. Ukrajinu bylo potřeba za pomoci místních Jidášských pomahačů znovu nainfikovat alespon část místních ovčanů nacionalistickým jedem a vyvolat bud rozpad nebo alespon bankrot, případný rozpad přijde pozděj jako následek vyrabování Ukrajiny mísními Tuneláři a Západem. Nu a nyní je už alespon západní Ukrajina vazalem imperiálního Říšského německa (maskovaného EU) a USA.

Tom
Tom (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz
24. 2. 2014 9:14 Nový

Doufejme, že zkrachuje

ať si to USA a EU zaplatí.