Hlavní navigace

Novou účelovou půjčku na bydlení, studium a regeneraci zdraví nabízí Raiffeisenbank

Sdílet

Redakce 12. 11. 2007

Nový úvěrový produkt pod hlavičkou Raiffeisenbank a eBanky lze od dnešního dne pořídit na jejich pobočkách. Účelová půjčka je určena především na investice do bydlení, ale lze ji použít i na financování vzdělání či zdravotní péče nebo vybavení domácnosti.

Půjčku na bydlení obě banky poskytují prakticky na jakékoli investice do nemovitosti nebo bydlení. Svojí povahou tak může být tato půjčka konkurencí produktům stavebních spořitelen pro financování družstevního bydlení.

Varianta této půjčky se zaměřením na zdravotní péči umožní financovat např. lázeňské pobyty či plastické operace, ale i pořízení zdravotnických předmětů a pomůcek pro osobní potřeby. Půjčka na vzdělání je určena na zaplacení studia na vysoké škole, MBA, jazykových kurzů či zahraničních studií. Tyto úvěry budou poskytnuty maximálně do výše jednoho milionu korun.

Společnými parametry pro všechny tyto účelové půjčky jsou maximálně 10letá splatnost, úroková sazba od 6,8 % p.a., bezplatné předčasné splacení a absence zajištění u půjčky na bydlení při půjčce do 1 milionu korun.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).