Hlavní navigace

U Slavia pojišťovny můžete škodu nahlašovat přes mobilní telefon

Sdílet

Slavia pojišťovna začala nabízet nové pojištění bytu, domu a domácnosti, a to pod názvem Šťastný Domov. Jednou z novinek je například možnost vyřízení pojistné události přes aplikaci v chytrém telefonu včetně zaslání fotodokumentace.

Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS.

V praxi bude nahlašování fungovat tak, že nejdříve zavoláte na call centrum pojišťovny, nahlásíte škodu, dostanete přidělené číslo pojistné události a to zadáte do aplikace. A následně už přes aplikaci nafotíte škodu. Po odeslání se případ přidělí konkrétnímu likvidátorovi a ten potvrdí převzetí, případně si od vás vyžádá doplňující informace.

Pojištění obsahuje ochranu proti škodám, které mohou způsobit přírodní živly, technické vlivy a třetí osoby. Jak pro pojištění stavby, tak i domácnosti jsme skupiny rizik rozdělili do balíčku Základ, Jistota a Jubileum. Základ zahrnuje nejčastější a zjevná rizika, v případě pojištění staveb vichřice, pád stromu nebo úder blesku. Jistota a zejména Jubileum umožňují pojistit i rizika, která nejsou příliš obvyklá, jako je poškození plotu zvěří, poškození vnitřního zateplení zvířaty nebo porosty na zahradě, uvádí Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).