Hlavní navigace

Twisto na e-shopech s platební branou Comgate nabídne rozložení platby na třetiny

Sdílet

Gabriela Hájková 20. 9. 2022
nakupování, nákupy, placení, obchod, Autor: Shutterstock
S odloženou platbou Twisto Pay nově zaplatíte i na e-shopech s platební bránou Comgate Přečtěte si také:

S odloženou platbou Twisto Pay nově zaplatíte i na e-shopech s platební bránou Comgate

Český fintech Twisto, který poskytuje odložené platby a platební brána Comgate spolu nově nabízí novou platební metodu Nákup na třetiny.

Zákazníci si s ní budou moci bez poplatku rozložit platbu za nákup do tří měsíců. Využít ji budou moci přímo ze svého nákupního košíku na zapojeném e-shopu, bez nutnosti se registrovat nebo platit navýšení za odloženou část platby.

Pro využití služby musí uživatel zadat svůj e-mail a uhradit první třetinu ceny nákupu kartou. Aby bylo možné platbu takto rozdělit, musí mít hodnotu nad 1500 Kč.

V následujících dvou měsících se další dvě třetiny útraty strhnou automaticky z uložené karty, nebo to může zákazník provést manuálně, záleží na jeho preferenci, vysvětlil Jan Hanzlík, country manager společnosti Twisto pro Českou republiku.

Službu mohou nyní začít nabízet e-shopy, které jsou na platební bránu Comgate napojené (na tuto bránu je napojeno 12 tis. e-shopů). Nákup na třetiny zavádíme pro české e-shopy jako první platební brána, uvedl ředitel Comgate Jakub Ouhrabka.

Společnosti Twisto a Comgate společně už letos na jaře představily službu Twisto Pay, se kterou se dají odložit platby až na 30 dní. První verzi služby Nákup na třetiny uvedlo Twisto už v listopadu 2020, ale jen pro registrované uživatele ve vybraných partnerských e-shopech. Navíc bylo podmínkou využívat aplikaci Twista.

Kromě odložených plateb nabízí fintechy i platební karty. Jaké výhody s nimi získáte? Přečtěte si také:

Kromě odložených plateb nabízí fintechy i platební karty. Jaké výhody s nimi získáte?

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).