Hlavní navigace

Trpí depresemi a prokrastinací. Proto prý neměla povinné ručení

Sdílet

Lenka Kašparová 12. 11. 2019

Zaměstnanci na pobočkách pojišťoven se leckdy setkávají s pozoruhodnými případy. Na ženu, která neměla povinné ručení se přišlo ve chvíli, kdy způsobila dopravní nehodu. Placení nákladů spojených s bouračkou a také pokutě za neuhrazené pojištění se snažila vyhnout originálním argumentem, že trpí depresemi, a kvůli s prokrastinaci, která z ní vyplývá, odkládala nákup povinného ručení.

„Představte si dvě auta, která se srazila na křižovatce. Řidič bílého vozu jel na červenou a napálil to do motoristy v černém autě. Ten pak při uplatňování škody žádal pojistné plnění za psychické útrapy, jelikož se nyní bojí všeho bílého a nemůže už proto nadále pracovat, podělil se o jednu z příhod Václav Bálek, tiskový mluvčí, pojišťovny Allianz.

Ne všechny bizardní pojistné události jsou však takto úsměvné. Jeden spořivý motorista se například snažil ušetřit tím, že nakoupil velké množství levného benzínu, které pak podomácku skladoval v garáži. Aby mu při tankování nebyla zima, topil si při něm elektrickým přímotopem. Bohužel se část benzínu dostala na podlahu, která pak chytla. Auto i celá garáž následně shořela. Motorista naštěstí vyvázl živý.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).