Spočítejte si...

Zavřít

Travel Service omezí bezplatné občerstvení. Na letu do tří hodin nedostanete nic

Letecký dopravce Travel Service od příštího roku omezí bezplatné podávání jídla a pití na palubě. Cestující nedostanou bezplatné občerstvení v případě, že jejich let trvá méně než tři hodiny. K omezení bezplatného servisu dopravce už letos jednou přistoupil, zatím se ale nabízí alespoň voda a malá bageta bez poplatku. To se s novým rokem změní.

Občerstvení na palubě samozřejmě k dispozici bude, cestující si ho ale budou muset platit ze svého. Podle ceníku, který platí nyní, za půllitr vody zaplatíte 50 Kč a za bagetu pak 95 Kč.

Na delších letech bude bezplatné občerstvení dopravce vydávat dál.

Přes Aukro můžete získat kreditku CitiLife s 3000Kč bonusem Poplatek za lázeňský a rekreační pobyt se možná dvojnásobně zvýší        
jsk
jsk (neregistrovaný) ---.138.broadband3.iol.cz
16. 10. 2015 9:25 Nový

Pak mohou také propusti letušky,

a zase pár korunek zacinká.
Mohlo by se také létat jen na JEDEN motor, ušetřilo by se palivo..

PeLe
PeLe (neregistrovaný) ---.aponia.cz
16. 10. 2015 11:15 Nový

Krok spravnym smerem

Tohle je napoak vyhra… ty jejich "bagety" jsou takovej kentus, ze se z toho jednomu udela tak akorat nevolno. Staci to zavrsit jejich vynikajici "limonadou".

Pavell+
Pavell+ (neregistrovaný) ---.151.broadband7.iol.cz
18. 10. 2015 21:58 Nový

Travel Servise

Omezil jsem létání na dovolenou, právě kvůli Trevel Servise. Neustálé zpoždění ( letadlo nečeká na cestující, ale cestující na letadlo). Špatný servis atd... Pokud už nemají pár korun na trochu vody, mohli by ji prodávat alespoň za slušnou cenu a ne se snažit ještě něco urvat.