Hlavní navigace

Tomáš Stegura bude novým šéfem útvaru digitalizace ve skupině ČSOB

28. 7. 2021

Sdílet

Od 1. srpna bude Tomáš Stegura jmenován výkonným ředitelem útvaru Digital ve skupině ČSOB.  Bude napřímo zodpovědný Michaele Lhotkové, člence představenstva ČSOB. Nová jednotka Digital pomůže ČSOB skupině definovat a naplňovat digitalizační ambice a bude hrát klíčovou roli při aktivitách spojených s virtuální asistentkou Kate.

Tomáš pracuje ve skupině ČSOB od roku 2006 a digitalizaci se věnuje velkou část své kariéry. Působil v retailu, vztahovém bankovnictví i v IT. V ČSOB začínal jako analytik a obchodní architekt na projektech v oblasti digitalizace.

Do roku 2013 zastával pozice programového a projektového manažera, ve kterých se zaměřoval na dodávky programů a projektů v oblasti přímých kanálů (např. realizace portálu internetového bankovnictví pro klienty Poštovní spořitelny).

Mezi lety 2013 a 2014 působil v IT (tou dobou jako dceřiná společnost KBC) jako manažer odpovědný za řízení týmu Business analýzy a IT analýzy.

Poté byl do roku 2018 šéfem firemního elektronického bankovnictví a zodpovídal za vytvoření nového digitálního kanálu ČSOB CEB. V předchozí pozici jako ředitel pro digitalizaci a architekturu odpovídal za digitální transformaci bankovní divize Vztahového Bankovnictví (COR & SME).

Tomáš vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Informatika. Ve volných chvílích se věnuje golfu, má rád fantasy a společně se svou ženou se stará o smečku zlatých retrieverů.

Útvar digitalizace pro ČSOB povede od srpna Tomáš Stegura.
Autor: Československá obchodní banka, a. s.

Útvar digitalizace pro ČSOB povede od srpna Tomáš Stegura.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).