Hlavní navigace

TESLA investiční společnost koupila v Praze nový investiční pozemek

Sdílet

Do nemovitostního fondu Realita (ISIN: CZ0008473139) koupila TESLA investiční společnost pozemek v Praze v celkové hodnotě 120 800 000 Kč. Společnost tím chce posílit portfolio nemovitostí tohoto fondu s cílem zajistit dlouhodobé konzervativní zhodnocování peněz svých klientů. Budoucí využití pozemků je primárně pro bydlení, a k tomu vzniknou polyfunkční stavby pro obchod a služby. Pozemek o celkové velikosti 5700 m2 se nachází v městské části Praha 4

Koupený investiční pozemek společností TESLA investiční společnost v Praze 4. (04/2021)
Autor: TESLA investiční společnost, a.s.

Koupený investiční pozemek společností TESLA investiční společnost v Praze 4. (04/2021)

Prostor pro výstavbu v rámci Prahy ubývá. Proto vzhledem k budoucímu efektivnímu využití tohoto pozemku vhodného pro bytovou výstavbu pokračujeme ve stanovené strategii, a kromě posílení portfolia nemovitostí fondu Realita ho tím doplňujeme o další oblast, upřesňuje Jan Ducháč, portfolio manažer investiční společnosti TESLA. Podle předsedy představenstva společnosti Martin Folprechta se roční výnos z pronájmu pozemku pohybuje nad 9 %.

TESLA investiční společnost je 100% česká společnost, která spravuje speciální nemovitostní fond Realita s 13 000 klienty a majetkem za více než 2 miliardy Kč.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).