Hlavní navigace

Stokorunu znásobila tisícinásobně politika

Sdílet

Jiří Hovorka 26. 10. 2010

Vydělat peníze lze různě. Když něčemu dobře rozumíte, máte šanci vydělat si i takovým nejistým způsobem, jakým je sázení. Přesvědčuje o tom třeba příklad nedávných senátních voleb.

U sázkové kanceláře Tipsport vydělal na víkendovém druhém kolu senátních voleb jeden ze sázkařů více jak 7000násobek vložené stokoruny. Politika je můj koníček, sdělil zástupcům sázkové kanceláře. Z 27 soupeřících dvojic si vybral 15 a všechny uhodl. Mezi vybranými souboji byl i ten nejtěsnější, který na Praze 6 ve prospěch Petra Bratského rozhodovalo 70 hlasů.

Skvělý zisk 735 177 korun sázkaři ovšem nezajistila pouze politická klání. Dalších pět duelů přibylo z domácích i evropských soutěží v hokeji, fotbale a basketbale, doplňuje Jiří Hadrava z tiskového oddělení Tipsportu.Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 10. 2010 19:34

    VlK (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Ach ty média. Tak dlouho hledali až našli jednoho z mála co vyhráli. Ale že sem nedali celou statistiku sázek na volby? Ještě to dají do rubriky Spoření-úspory. Když už pro gambling nemáte samostatnou rubriku, co takhle rubrika: Investování - Forex? ta by byla vhodnější... když už tu nemáte rubriku pro pákové produkty...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).