Startuje nový ročník projektu Studentbroker. Ten učí studenty obchodovat na burzách

Fio banka spustila ve spolupráci s burzou RM-SYSTÉM další ročník dvouměsíčního projektu Studentbroker.

Ten je určen pro studenty ekonomických oborů vysokých škol a v rámci něj mají možnost si nanečisto vyzkoušet investovat na českých a světových burzách.

V rámci školních osnov dostanou přístup do speciální investiční aplikace, která reflektuje reálné dění na burzách v:

  • USA,
  • České republice,
  • Německu,
  • Polsku.

V aplikaci si vytvoří vlastní investiční portfolio a spravují fiktivní rozpočet ve výši 1 000 000 Kč v případě obchodů s akciemi a 50 000 USD pro obchody s deriváty.

Během dvou měsíců musí své prostředky zhodnotit co nejlépe. Ti, kteří budou mít nejlepší investiční strategii, budou odměněni věcnými cenami.

Projekt je spuštěn v České republice a na Slovensku.

Expobank změnila sazebník. Někomu SEPA platby nově neúčtuje Nábor na vánoční brigádu probíhá už nyní. Nedostatek je nejen v potravinářské výrobě        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
5. 10. 2016 9:50 Nový

jo jo ...

je treba si vychovavat nove platice poplatku at se byznys toci dal. Co do dneska nechapu, je proc v tomto odvetvi neni "makler" placen podle toho kolik Vam vydela penez a ne pausalnim procentem z objemu Vasich penez, ktere do toho date, cimz ma automaticky kazdy rok pravidelny prijem poplatku z Vasich penez a vubec nic ho nemotivuje penize spravovat co nejlepe. Az se toto zmeni, bude mit smysl investovat i pro obycejne lidi

Pepe
Pepe (neregistrovaný) ---.dkm.cz
5. 10. 2016 11:43 Nový

Re: Startuje nový ročník projektu Studentbroker. Ten učí studenty obchodovat na burzách

Uvítal bych, kdyby měli možnost se přihlásit i dobrovolní studenti nikoliv pouze studenti vysokých škol ekonomických. :-)