Spočítejte si...

Zavřít

Spotřeba vody neustále klesá. Je příliš drahá

Češi omezují spotřebu vody. Kvůli neustále rostoucímu vodnému a stočnému jí šetří a používají stále modernější spotřebiče. Pražské vodovody a kanalizace tak za loňský rok vyrobily 100 milionů kubíků vody, o rok dříve to přitom bylo ještě 119 milionů kubíků. Uvádí to server E15.

PVK má za to, že pokles výroby vody má na svědomí také modernizace pražské vodovodní sítě, ze které již neutíká tolik vody.

Tento trend pozoruje Český statistický úřad v celé republice. Přestože spotřeba vody klesá, ceny za ní stále rostou. Jen v Praze lony vzrostly až o 11 %.

Češi se přestali bát používat karty, se zneužitím má zkušenosti jen minimum Počet prodaných bytů v Praze výrazně vzrostl. Porostou i ceny?        
P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
30. 1. 2014 14:38 Nový

A proto se bude opet zdrazovat

Jasna zprava, spotreba klesa, je treba opet zdrazit. Zahranicni vlastnici prece potrebuji penize, opravy si vsak budeme platit ze sveho. Dobre nam tak.

navpoint
navpoint (neregistrovaný) 88.208.97.---
30. 1. 2014 14:56 Nový

Hausnumera

Nevěřil bych, že na ekonomicky zaměřeném serveru redaktor nedokáže vyčíst z grafu správné číslo. V tabulce o výrobě pitné vody jsou hodnoty uvedené v tisících metrech krychlových. Prosím opravte si

osobně
osobně (neregistrovaný) 91.228.45.---
30. 1. 2014 21:47 Nový

Národ který prodá i své jedinečné zdroje pitné vody, nemá nezávislý stát, ale nejhorší KOLONII.

I ten poslední kmen v Africe NIKDY neprodá nějakému cizinci svoji studnu...kriminální zločinci z obcí, měst, vlády v kolonii česko za Jidášský groš na své privátní konta prodali i tu vodu...ale zchátralé sítě-vovovody nechali v majetku měst a obcí...