Sportka kompenzuje zdražení možností vyhrát auto

Sazka pro svou hru Sportka zavádí doplňkovou loterii pro sázející s plným tiketem. Po dva měsíce bude v každém tahu losována věcná prémie v podobě automobilu. Ten na základě výběrového řízení dodá společnost Škoda Auto. V každém tahu tak bude možné vyhrát tři vozy Škoda Yeti.

Sazka se tímto krokem pravděpodobně snaží kompenzovat citelné zvýšení ceny jednoho vsazeného sloupečku, která vzrostla z 16 Kč na 20 Kč.

Mzdy v roce 2015 porostou o 4 % Fond pojištění vkladů z padlé záložny MSD dostane možná méně, než se čekalo        
Michal Čížek
Michal Čížek (neregistrovaný) 78.157.215.---
23. 8. 2016 16:27 Nový

Dnes už to asi nejde co?

Trochu mě mrzí, že dnes si už o automobil nezahraji, ale v Eurojackpotu se může od 26.8. hrát o Zájezd v hodnotě 500.000 kč, četl sjem to tady: https://eurojackpot.sazka.cz/kolem-sveta?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=websiteclicks.. Taky jsem četl, že už v historii sportky probíhalo losování o věcné ceny, našel jsem to tady: https://vyhraj.com/fakta-z-historie-sazky-ktere-vas-prekvapi/ Myslím, si že tam najdete i další věci o Sazce, je to celkem dobrý článek.

No já bych to zase bral hrát třeba o automobil a myslím si, že by se zvedl i prodej sazce, přeci jenom nejaká věc je víc motivační než číslo :)

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.maconet.cz
31. 12. 2016 10:16 Nový

Sportka vs. Eurojackpot

celé vlákno

Mě třeba přijde Sportka zbytečná. Radši Eurojackpot, tam jsou mnohem vyšší jackpoty a hraje to více zemí, takže je to těžší zmanipulovat.
Zajímavé srovnání Sportky a Eurojackpotu jsem našel tady - https://www.lottoland.com/cs/magazin/sportka-nebo-eurojackpot-na-co-se-vyplati-sazka-.html

Antonín
Antonín (neregistrovaný) 85.115.155.---
12. 1. 2017 18:40 Nový

Re: Sportka vs. Eurojackpot

celé vlákno

A v čem je to tedy lepší? ta manipulace, to je jasné...